Frenštát B - Kateřinice 3:12 (2:5)

30.04.2015 18:24

Ve čtvrtek jsme sehráli další utkání, tentokrát venku proti Frenštátu. Vzhledem k tomu, že jsme se až ve středu dozvěděli, že hrajeme ve čtvrtek a ne v pátek, jak bylo uvedeno v rozpisu, jsme se museli rychle přizpůsobit. Nakonec jsme dorazili v počtu 10 hráčů, za což patří dík hlavně rodičům. :-) Začátek utkání jsme již tradičně nezvládli a hned jsme inkasovali rychlý gól. Podařilo se nám sice vyrovnat, ale rychle jsme inkasovali druhý gól a podruhé v zápase prohrávali (naštěstí naposled ;-) ) Postupně jsme se ale začali probouzet a naše hra se zlepšila. První poločas jsme nakonec vyhráli 5:2.

Ve druhém poločase jsme již byli jasně lepším týmem a ve velmi bojovném zápase jsme soupeře přehrávali. K pěti gólům z prvního poločasu jsme přidali dalších 7 a soupeři jsme v průběhu druhého poločasu povolili jen jeden čestný úspěch.

Góly: Matěj S. (1x), Filip O. (5x), Michal S. (2x), Tadeáš S. (3x), Tadeáš N. (1x)