Kateřinice - Rybí 2:4 (0:2)

25.04.2015 20:08

V pátek 24. dubna jsme přivítali na domácím hřišti Rybí. Soupeř nás hned v úvodu zaskočil, a tak jsme brzy prohrávali. Naši malí hráči působili na hřišti trošku zakřiknutě a ospale, proto jsme první poločas prohráli 0:2.  Ve druhém poločase si asi malí fotbalisté vzali k srdci slova trenéra a zlepšený a sebevědomější výkon se hned projevil. Vyrovnali jsme na 2:2. V tomto zápase nám chybělo i trochu toho fotbalového štěstíčka, kdy jsme měli hodně šancí, které nakonec neskončily gólem. Soupeř pak vstřelil vedoucí gól a nám nezbylo nic jiného, než riskovat v obraně a vrhnout se do útoku. Opět jsme měli šance, ale chyběla ta pomyslná třešinka na dortu - vyrovnávací gól. Po neproměněné šanci v poslední minutě jsme nakonec inkasovali ještě jeden gól z protiútoku.

Nicméně si naši nejmenší za předvedený výkon ve druhém poločase zaslouží velkou pochvalu.

Góly: Matěj D., Tadeáš N.