Rybí - Kateřinice 6:2 (3:0)

13.10.2014 12:47

Do Rybího jsme se vypravili jako velmi početná skupina hráčů a fanoušků malým autobuskem. Věděli jsme, že Rybí nebude lehký soupeř a jedině stoprocentní výkon a štěstí nám mohou přinést úspěch. Také jsme předpokládali, že budeme muset zapojit mnohem více zkušenější a starší hráče, než bývá obvyklé. Hrálo se systémem 5 + 1 místo obvyklého systému 4 + 1, na který jsou naši hráči zvyklí. Možná i to bylo jednou z příčin, proč jsme první poločas neodehráli tak, jak jsme si představovali a inkasovali tři branky.

Druhý poločas se naši malí hráči opravdu zlepšili a začali jsme si vytvářet mnohem více šancí, než v 1. poločase. Dokonce se nám podařilo stáhnout náskok soupeře na rozdíl jedné branky. Poté jsme ale inkasovali dva nešťastné góly a bylo rozhodnuto. Nakonec jsme prohráli 2 : 6.

Góly: Filip O., Tadeáš N.