Rybí - Kateřinice 6:5 (4:0)

17.06.2015 21:48

V posledním utkání na hřišti soupeře nás čekalo Rybí. Vydali jsme se tam v neděli dopoledne přeplněným autobuskem. První poločas se nám nevydařil - bohužel musím říct, že je to už bohužel pravidlem. Vytvořili jsme si málo šancí a soupeř nás zaskočil. Poločasový výsledek 4:0 pro Rybí nebyl moc lichotivý a všichni čekali, kolik gólů ještě dostaneme ve druhé půli.

Trenéři však našim malým hráčům v poločasové pauze domluvili v šatně, a to se asi projevilo ve zlepšené hře a větší bojovnosti. Začali jsme soupeře dotahovat a zatlačili jsme ho na jeho obrannou půli hřiště. Bohužel chyběla i troška toho štěstíčka, abychom vybojovali remízu. Druhý poločas skončil 2:5, a tak jsme celkově prohráli pouze o jeden gól. Konečný výsledek 6:5. Škoda, ale hráči si uvědomili, že s každým soupeřem se dá hrát vyrovnaný zápas.

Góly: Matěj S. 2x, Tadeáš N. 1x, Štěpán V. 1x, Michal M. 1x