Veřovice - Kateřinice 3:13

05.10.2014 22:20

Po úvodní prohře s Mořkovem jsme sehráli druhé utkání na hřišti soupeře, tentokrát proti nováčkovi - Veřovicím. Samozřejmě jsme sledovali předchozí výsledky soupeře, abychom stanovili taktiku :-D. Vzali jsme to za správný konec, nervozitu nechali v šatně (určitě aspoň část) a šli jsme rychle do vedení, které jsme už celý zápas udrželi. Drobná komplikace nastala jen ke konci prvního poločasu, kdy jsme dostali tři rychlé góly. I tak jsme šli do druhé poloviny utkání s náskokem pěti gólů (výsledek poločasu 3:8). Ve druhé půli jsme přidali ještě  dalších 5 gólů a zaslouženě zvítězili 3:13.

Gratulujeme našim nejmenším fotbalistům k jejich první výhře v nové sezóně a přejeme jim spoustu dalších vyhraných zápasů!

Góly: Míša Sv. 6x, Filip O. 2x, Tadeáš S. 2x, Tadeáš N. 2x, Míša M. 1x